home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 

12 lutego odbyło sie spotkanie kapituły 22. edycji Wyborów Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur 2020. Spośród 17 nominowanych do tego tytułu pań wybraliśmy Złotą Dziesiątkę. Laureatkami zostały:


1. Krystyna Piskorz-Ogórek - dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
2. Barbara Cały – projektantka szydełkowych sukien.
3. Sylwia Dębowska-Lenart - Właścicielka agencji marketingowej Lenart Interactive, pomysłodawczyni Facebookowych Śniadań Mistrzów w Olsztynie.
4. 
Małgorzata Drężek-Skrzeszewska - położna oddziałowa Oddziału Ginekologii Onkologicznej, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie.
5. Anna Hencka-Zyser – menadżerka, założycielka Fundacji SPA for Cancer.
6. Joanna Jax (Jakubczak) – pisarka, autorka powieści historycznych.
7. Małgorzata Kowalewska-Kawuza – influencerka, autorka bloga ladyofthehouse.pl.
8. Eulalia Paszkiewicz - właścicielka firmy „Margot” w Wilkasach k. Giżycka, szefowa „Mazurskiej Akademii Smaku”, właścicielka „Kuchni Regionalnej”.
9. Patrycja Sznajderowicz – społeczniczka działająca na rzecz likwidacji barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych w Giżycku.
10. Barbara Zarudzka - Prezes Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Obrońców Praw Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu w Pasłęku.
Wyróżnionym paniom serdecznie gratuluję.

 

Wyboru laureatek dokonała kapituła w składzie:

1. Sylwia Jaskulska – wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego,
2. Ewa Domaradzka-Ziarek - prezes Fundacji Moda na Warmię i Mazury, inicjatorka Wyborów Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur,
3. Alina Stasiak - właścicielka Agencji IMAGE TEAM, autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?”,
4. Antoni Celmer - Rzecznik praw Pacjenta, prezes Fundacji Onkologia w Olsztynie,
5. Anna Ciesielska - prezydent Rotary Club w Olsztynie, Członek założyciel Rotary Club Olsztyn Varmia, współwłaścicielka Instytutu Przedsiębiorczości i Nowych Technologii,
6. Ałła Pichevska-Cirut – graficzka komputerowa, właścicielka agencji CirutDesign, Kobieta Sukcesu 2018,
7. Małgorzata Ofierska - prezes Lokalnej Grupy Działania „Warmiński Zakątek” w Dobrym Mieście,
8. Agnieszka Olkowska-Majewska – dyrektor 4. Oddziału PKO Banku Polskiego SA w Olsztynie,
9. Tamara Jesionowska – dziennikarka, wiceprezes Stowarzyszenia Kosowo-Polska,
10. Piotr Wasześcik – Dyrektor Telewizji Mazury, Sekretarz Stowarzyszenia Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne,
11. Barbara Bąkowska - Prezes Stowarzyszenia Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka,
12. Jakub Starowieyski - redaktor naczelny serwisu internetowego Twój Kurier Olsztyński,
13. Rafał Radzymiński - redaktor naczelny Magazynu Madei in Warmia &Mazury.