home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 

Anna Ciesielska - założycielka Rotary Club Olsztyn Varmia, obecny pełni funkcję prezydenta Klubu.

Kobieta z pasją, aktywna i od wielu lat zaangażowana społecznie. Dwa lata temu na mapę Warmii i Mazur wprowadziła Biuro Coworkingowe, czyli kreatywną przestrzeń dla początkujących przedsiębiorców, którzy mogą wynająć biurka w biurze wyposażony we wszystkie potrzebne do pracy narzędzia. To miejsce, gdzie młodzi właściciele firm spotykają się, współpracują, wymieniają doświadczeniami i inspirują do działania. Anna dodatkowo proponuje im szkolenia z zakresu przedsiębiorczości i rozwoju osobistego oraz doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i marketingu. 

Jest członkiem założycielem Klubu Rotary Club Olsztyn Varmia, obecnie pełni w nim funkcję prezydenta Klubu. Co więcej, jest pierwszą kobietą prezydentem w historii Rotary w Olsztynie. Rotary to największa międzynarodowa organizacja pozarządowa zrzeszająca ponad milion dwieście tysięcy osób w 203 krajach. Rotary Club Olsztyn Varmia za cel wyznaczył sobie pozyskanie środków na budowę sali do integracji sensorycznej dla dzieci z Ośrodka Szkolno Wychowawczego im. Karola Makuszyńskiego w Olsztynie oraz integrację społeczną poprzez sport, czego wyrazem jest sztafeta biegowa "O co Biega". Anna aktywnie działa na rzecz dzieci potrzebujących pomocy, chce dzielić się tym co ma, swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją, bo uważa, że ma w życiu dużo szczęścia, które można mnożyć, jeśli się je podzieli.     Obecnie pełni też funkcję Prezesa zarządu Instytutu Przedsiębiorczości i Nowych Technologii. Spółka IPINT skupia najlepszych trenerów świadczących usługi doradczo szkoleniowe.

Misją IPiNT Sp. z o.o. jest wspieranie rozwoju lokalnej przedsiębiorczości i instytucji z jej otoczenia poprzez dostarczanie innowacyjnej przestrzeni biznesowej w biurze coworkingowym oraz wiedzy i praktycznych umiejętności poprzez nowoczesne rozwiązania szkoleniowe.

Zawodowo jest managerem z wieloletnim doświadczeniem (10+) w obszarze sprzedaży i marketingu. Posiada doświadczenie w różnych sektorach rynku, głównie B2B, z dużym naciskiem na marketing relacji. Specjalizuje się w sprzedaży poprzez relacje oraz kreowaniu i wdrażaniu szeroko zakrojonego wizerunku organizacji. Jest doświadczonym specjalistą w zarządzaniu marką i direct marketingu. Wieloletnie doświadczenie wykorzystuje jako doradca z zakresu marketingu i wizerunku międzynarodowej spółki z branży konstrukcji ciężkich.

Prywatnie mama dwóch córek, 4 letniej Idy i 6 letniej Neli.