home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 

Daniela Kucharska-Majewska

Jest prezesem olsztyńskiej firmy Mazur Comfort produkującej meble tapicerowane. Zatrudnia w swoim przedsiębiorstwie przeszło 1700 osób.
Pomimo recesji gospodarczej i niebywale trudnej sytuacji na rynku pracy, udało jej się w 2002 roku zwiększyć zatrudnienie o ok. 10%.
W tym roku otrzymała również dyplom uznania od prezydenta RP za wkład w akcję pomocy dla powodzian. Jest kobietą o wielkim sercu, systematycznie wspomaga olsztyński Dom Dziecka. Na terenie swojej firmy organizuje wiele akcji charytatywnych (zbiórki żywności, odzieży, pieniędzy) na rzecz ubogich i potrzebujących. Wprost nie sposób ocenić ile osób dzięki jej działaniom udało się uratować od skrajnej nędzy.
Co ważne, akcje charytatywne nie są organizowane w celu zapewnienia firmie reklamy, gdyż pani Kucharska-Majewska finansuje je z własnej kieszeni, a nie z kasy przedsiębiorstwa.
Pani Daniela jest żywym przykładem aktywnej, przedsiębiorczej oraz stanowczej szefowej, stanowiąc zarazem wzór wrażliwości na krzywdę i niedolę osób gorzej sytuowanych bądź doświadczonych przez los.