home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 

Anna Dramowicz

Od 1995 roku prowadzi Centrum Kultury Muzycznej.
Pomysł założenia własnej firmy był owocem doświadczeń wyniesionych ze szkoły muzycznej (pani Dramowicz nadal tam uczy). Chciała stworzyć instytucję, która byłaby alternatywą dla państwowego szkolnictwa artystycznego. Od dawna interesowała się japońską metodą nauki gry na fortepianie małych dzieci bez nut, „ze słuchu". Postanowiła wprowadzić ją w swoim Centrum. Pani Anna jest dyplomowanym nauczycielem ESA- European Suzuki Association.
Wspaniale godzi pracę zawodową, prowadzenie własnej firmy, uprawianie zawodowej pasji, jaką jest muzyka, ze statusem żony i mamy sześciorga dzieci. Muzyczne pasje pani Dramowicz realizuje w działalności koncertowej jako solistka i kameralistka (również w duecie organowym). Współpracuje z Filharmonią Olsztyńską biorąc udział w koncertach i nagraniach muzyki oratoryjnej.
Mąż pani Anny w pełni docenia jej dokonania: „Jej sukces nie mieści się w szablonie „kobiety sukcesu” z damskich miesięczników: nie ma dużego mieszkania, ani zgrabnego auta. Jej firma nie znajduje się w luksusowym biurowcu... Ma jednak czas, aby być prawdziwą gospodynią i kochaną mamą szóstki dzieci, ma siłę, aby wyskoczyć z rodziną pod namiot... aby systematycznie się gimnastykować i ćwiczyć przy porannej toalecie język angielski... aby być dla męża atrakcyjną kobietą”.