home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 

właścicielka firmy AKREO Szkolenia, założycielka Klubu Kobiet Biznesu „Kultura Sukcesu” w Katowicach, założycielka Koła Przedsiębiorczych w Chorzowie.

Iwona Tyrna-Łojek – energiczna, kreatywna oraz otwarta na innych. Z charakterystycznym dla siebie promiennym, szczerym uśmiechem. Potrafiąca słuchać ludzi, wzmacniać ich atuty i mocne strony. Pozytywnie nastawiona do życia.

Zaraża innych swoim optymistycznym myśleniem i chęcią działania. Zaangażowana społecznie.

Propagatorka czynnego udziału kobiet w biznesie. Bierze udział się konferencjach, spotkaniach oraz warsztatach dla kobiet województwa śląskiego. Chętnie nawiązuje nowe kontakty z mediami, organizacjami i osobami prywatnymi, które wspomagają idee przedsiębiorczości kobiet.

Uczestniczka akcji charytatywnych oraz wolontariuszka projektów studenckich, które wspiera prowadząc osobiście warsztaty i spotkania. Inicjatorka przestrzeni dla początkujących przedsiębiorców oraz osób z doświadczeniem biznesowym. 

Założycielka i szefowa Klubu Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu”, który prowadzi z prawdziwą pasją od ponad 2 lat. Jest także założycielką oraz opiekunką Koła Przedsiębiorczych w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Moderatorka strony internetowej, fanpage oraz bloga o tematyce szeroko rozumianej przedsiębiorczości kobiet. Skupia wokół siebie kobiety, którym bliskie są idee biznesu, wspiera je oraz tworzy platformę wzajemnej współpracy, wsparcia i synergii.

„Kultura sukcesu” (nazwa Klubu i strony internetowej) oznacza dla niej przede wszystkim osiągnięcia w biznesie oparte na zasadach „Fair Play”, których jest gorącą propagatorką.

Zawodowo przedsiębiorczyni, wykładowca, trener, autorka programów szkoleniowych i edukacyjnych. Zajmuje się problematyką wzajemnych relacji,  konfliktów w życiu prywatnym i zawodowym, również z sferze biznesu.

Certyfikowany mediator. Posiada doświadczenie jako trener mentalny dla grupy sportowców. Współpracowała z mediami: TVN, TVS, Gazeta.pl, Radio Katowice. Prywatnie, mama i żona.