home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 

Dyrektor Regionalny BNI Polska oraz właścicielka biura NIERUCHOMOŚCI PIERZCHAŁA.

Przedsiębiorczyni z długim stażem, pośrednik i doradca w obrocie nieruchomościami,

liderka organizacji grupującej przedsiębiorców na Śląsku BNI. Do jej zasług zaliczyć można stworzenie od podstaw i rozwiniecie w imponujący sposób sieci organizujące śląskich przedsiębiorców w ramach amerykańskiego standardu „BNI”, organizacji nakierowanej na pozyskiwanie kontaktów biznesowych i udzielanie rekomendacji biznesowych.

Katowiczanka z urodzenia. Z wykształcenia jest technologiem żywienia, ukończyła również podyplomowo POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI.

Zbudowała rozpoznawalną markę Nieruchomości Pierzchała, która przetrwała największy kryzys na rynku nieruchomości, czerpiąc z nauk ojca, który powtarzał, by z każdej kwoty jaką zarabiamy odkładać pewną część. To dało Jej niezależność i pewność w działaniu. Dzięki temu dziś posiada stabilną firmę, szanowaną i cenioną przez Klientów, posiada liczne grono partnerów i kontaktów biznesowych, a przede wszystkim klientów, którzy niejednokrotnie powierzają jej majątek swojego życia i wracają, przy kolejnych transakcjach lub polecają innym. Prowadzi z sukcesem biznes przez wiele lat. Sfinalizowała nie jedną trudną, skomplikowaną, długo trwającą transakcję. Do swoich sukcesów zalicza m.in., przekształcenie 11 h gruntu z terenu: ogrody i sady na teren budowlany w ciągu 6-ciu m-cy częściowo i pozostałą część w 11 m-ce. Właściciel gruntu starał się o przekształcenie powyższego od 10-ciu lat bez skutecznie.

Zaangażowała się w działania na rzecz przedsiębiorców na Śląsku w ramach BNI Polska, dając poznać się jako osoba skutecznie promująca rozwój biznesów przez rekomendacje, dzięki czemu setki przedsiębiorców na Śląsku korzysta na działaniach w ramach tej firmy. Pokazała, że nie tylko młodzi potrafią przyciągać, ale właśnie doświadczeni i konsekwentni, dlatego to jej powierzono stanowisko Dyrektora BNI Polska na Śląsku. Gdy rozpoczynała działalność jako dyrektor w BNI, na Śląsku działało 50 przedsiębiorców w 2 grupach. Dzisiaj, 350 przedsiębiorców, w 8 grupach, dostrzegło już potencjał tej formy współpracy opartej na budowaniu długotrwałych wartościowych relacji i wzajemnie wspierających swoje biznesy, pracując jednocześnie na swój własny sukces. W BNI zrobiła coś czego nie udało się jej poprzednikom, żaden z jej poprzedników nie osiągnął nawet 20% tego co ona zrobiła. Jest przedsiębiorcą osiągającym sukcesy dzięki dużemu doświadczeniu, a także dzięki ogromnemu talentowi networkingowemu. Na chwilę obecną BNI na Śląsku jest jednym z najbardziej i najszybciej rozwijających się regionów w Polsce.

Na wyróżnienie zasługuje sposób zarządzania, czyli tak, jak przez wiele lat wspierała swojego męża w jego projektach biznesowych, tak teraz przewodzi przedsiębiorcom, przede wszystkim wspierając i wskazując dalsze możliwości rozwoju każdego z nich.

To przede wszystkim bardzo ciepła i otwarta osoba. W pierwszym kontakcie z nią widać chęć zrozumienia, dialogu, budzi powszechne zaufanie. Sprawia, ze chce się z nią przebywać, wymieniać poglądy i dyskutować.

Jest też kobietą, żoną, mamą i... babcią.