home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 

Jolanta Lewicka

Brafitterka i założycielka sieci sklepów z bielizną Li PARIE. Ekspert w dziedzinie brafittingu z ponad 15-letnim doświadczeniem. Brafitterka z zamiłowania, pasji i wyboru. Absolwentka biologii, która kwintesencji kobiecości upatruje w biuście. Zadbane i odpowiednio pielęgnowane piersi są naszym atutem, a dzięki idealnie dobranej bieliźnie, rozkwita zmysłowość i kobiecość Pań.

Dla Jolanty Lewickiej brafitting to nie tylko usługa, ale przede wszystkim misja w służbie kobiecości. Źle dobrana bielizna to brak szacunku dla własnego ciała, a więc i dla nas samych. Jolanta ten szacunek przywróciła już tysiącom kobiet pozwalając zgubić im optycznie wiele centymetrów obwodu i tyle samo zakorzenionych w nich kompleksów. Wspomina jak kilka lat temu poszukiwała dla siebie bielizny w rozmiarze J. Ekspedientki tylko zbywały ją pełnym politowania spojrzeniem.

W Li PARIE zgromadziła modele najpiękniejszej bielizny z całego świata w różnorodnych fasonach, spełniajacych wymogi brafittingu i zgodnych z najnowszymi trendami. Co wazne w kazdym możliwym rozmiarze.
Jolanta każdego dnia stawia sobie poprzeczkę wyżej. Jednym z ostatnich wyzwań jakie podjęła było przygotowanie salonów Li PARIE do obsługi Amazonek. Wychodząc z założenia, że „w zdrowym ciele zdrowy duch” Jolanta na każdym kroku zaznacza jak ważna jest profilaktyka, oraz zdrowie piersi. Pod kątem Amazonek w Li PARIE szkolone są tu wszystkie braffiterki, które pomagają kobietom po mastektomii w doborze protezy i bielizny. Amazonki są tutaj otaczane wyjątkową opieką tak, aby przy wyborze bielizny czuły się swobodnie i komfortowo, tak jak przed zabiegiem. I tak w ofercie Li PARIE znaleźć można protezy piersi (również przyklejane do ciała), które podobnie jak w specjalistycznych sklepach są refundowane przez NFZ, szeroką gamę wielobarwnej i kobiecej bielizny, a także bogaty wybór kostiumów kąpielowych. W razie potrzeby gorseciarki w salonach idealnie dopasują biustonosz, czy przygotują kieszonkę pod konkretną protezę. W Li PARIE każda kobieta może zadbać o piękno swoich piersi i dekoltu, a także szybciej odzyskać kobiecość.

Do salonów Li PARIE, po poradę oraz fachową pomoc mogą zgłosić się wszystkie kobiety: w ciąży, kobiety karmiące, sportsmenki, kobiety w każdym wieku i z każdym rozmiarem biustu: małobiuściaste, biuściaste, gigantycznobiuściaste, z pełną figurą.

W Li PARIE  ogromny nacisk kładzie się na edukację - dlatego też „pierwsza lekcja brafittigu” to idealny pretekst dla matek i córek, by dowiedzieć się więcej o idealnym dopasowaniu bielizny.

Jolanta specjalizuje się w bieliźnianych metamorfozach - pomagających paniom                w szybki i bardzo przyjemny sposób wracać do zapomnianej kobiecości.