home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 

Już od 1999 roku, obchodom Gali Kobiet Sukcesu towarzyszą pokazy mody. To już satały element programu.

Co roku prezentowane są kolekcje młodych projektantów po kolejnych edycjach wystawy FUTURE na Poznańskim Tygodniu Mody.

Pokazy komentuje Ilona Kanclerz - kurator wystawy.

Patrycja Łach

Autorką kolekcji "Tytanowa Lawenda" jest Patrycja Łach.To tegoroczna absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.Kolekcja "Tytanowa Lawenda" w całości opiera sie na wariacjach kolorystycznych tytanu i lawendy.Ogladamy różne odcienie szarości i fioletu.Patrycja Łach zaprojektowała także dodatki do kolekcji - pilotki, paski oraz torebki ozdobione drewnianymi motywami.Całość kolekcji wykonała własnoręcznie.

Anastasia Kwietniewska

Jej kolekcja jesień/zima 2010/2011 ma tytuł MADAME. Obuwie i rękawiczki także projektu autorki zostały przez nią własnoręcznie wykonane. Anastasia Kwietniewska projektując kolekcję MADAME starała sie pokazać klimat małych szarych uliczek.Od okna do okna wisi pranie, zbiera sie na deszcz, na bulwarze cichnie gwar.Na rogu w podartym ubraniu stoi dziewczyna - za chwilę kobieta - prosząc o jałmużnę. To MADAM , pełna poezji , piękna duszą bez względu na to czy stoi na rogu uliczek paryskich, mediolańskich czy madryckich. Ona zawsze i wszędzie pozostanie Madam.

Małgorzata Chara

Jesienno zimowa kolekcja nosi tytuł "Bezsenność".Inspiracją do jej powstania były miękkie linie współczesnej architektury.Kolekcja w całości została wykonana własnoręcznie przez autorkę.