home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 
< “Kobiety Mocy” w Galerii Bielskiej w ramach Przesilenia letniego w Galerii Bielskiej BWA
10.06.2013 10:59 Age: 6 yrs

Zrób krok w stronę słońca i rozpocznij lato w radosnym rytmie ćwiczeń!

Weź udział w największym otwartym treningu fitness w historii, który odbędzie się 22 czerwca w Warszawie. Dołącz do mygirls i przekonaj się, że razem możemy więcej.


Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy zakładkę na profilu www.facebook.com/adidaswomen, dzięki której to Ty decydujesz, jak będzie wyglądał ten dzień! Możesz wybrać ćwiczenia, muzykę, dodać zdjęcie z treningu, a nawet stworzyć hasło nakręcające Ciebie i Twoje koleżanki do wspólnych ćwiczeń.

Trening adidas Women poprowadzi Ewa Chodakowska – najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce i jedna z #mygirls. Wokół wydarzenia spodziewajcie się licznych niespodzianek – niektóre z nich, już wkrótce zdradzimy na naszym profilu na Facebooku oraz na fan page’u Ewy Chodakowskiej.

 

Uwolnij pozytywną energię i bądź razem z nami 22 czerwca w Warszawie. Ćwicząc z  mygirls będziesz w najlepszym gronie, ale dobrego towarzystwa nigdy dość. Zabierz ze sobą przyjaciółki i bawcie się wspólnie najlepiej jak potraficie. 

Chcesz być z nami? Dołącz do mygirls na fan page’u adidas Women i Ewy Chodakowskiej i poczuj radość płynącą z bycia razem.

 

 

Dołącz do mygirls:

Aplikacja: https://www.facebook.com/adidaswomen/app_160598554117696

 

Więcej informacji:

 www.facebook.com/adidaswomen oraz www.facebook.com/chodakowskaewa.

 


Komentarze

Message from "comments" extension: it appears that extension's TypoScript template is not added to main TypoScript template. Please, read "Administration" section of the manual in order to see how to add the extension's TypoScript template to main TypoScript template.