home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 
< Zrób krok w stronę słońca i rozpocznij lato w radosnym rytmie ćwiczeń!
10.06.2013 11:18 Age: 6 yrs

Spotkanie z Katarzyną Enerlich - pisarką, poetką i dziennikarką.

To kobieta bez reszty zakochana w Mazurach i rodzinnym Mrągowie, w swoich książkach pokazuje cichy świat prowincji, który może być naprawdę dobrym miejscem do życia.


Prowincjonalna kobieta pracująca – obecnie dziennikarka, poetka, kiedyś pracowała również w domu kultury, punkcie informacji turystycznej, urzędzie miasta, była opiekunką osób starszych, wystawiała swoje obrazy w toruńskim antykwariacie, chodziła na warsztaty z akwaforty, kurs informatyczny oraz kosmetyczny.

Wiary w to, że w marzeniach Wszechświat potajemnie sprzyja, uczy się od Paula Coelho. Widzenia magii w małych miasteczkach – od Bruno Schulza i Marca Chagalla.

Spotkanie odbyło się 13 czerwca  w olsztyńskim  CEiIK-u (pierwsze piętro). Po spotkaniu odbyła się projekcja filmu „Delikatność”.

Więcej informacji o autorce oraz jej książkach - tutaj (hasło w Leksykonie Kultury Warmii i Mazur).


Komentarze

Message from "comments" extension: it appears that extension's TypoScript template is not added to main TypoScript template. Please, read "Administration" section of the manual in order to see how to add the extension's TypoScript template to main TypoScript template.