home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 
< Samotność jak choroba
23.06.2013 22:26 Age: 7 yrs

Wenusjanki znów inspirowały kobiety aktywne

Ostatnie przed przerwą wakacyjną spotkanie kobiet aktywnych Wenusjanki dobiegło końca. Panie po raz trzeci spotkały się 18 czerwca w Hotelu Tęczowy Młyn, by wzajemnie się zainspirować oraz wymienić doświadczeniami. Frekwencja na spotkaniu była wyjątkowo wysoka.


Podczas Wenusjanek prelegenci poruszyli tematykę zdrowego trybu życia, przedsiębiorczości oraz urody. Pan Rafał Borkowski przekazał Paniom cenne wskazówki dotyczące zdrowej żywności. Na temat przedsiębiorczości wypowiedziała się dr Anna Sabat, która na bazie własnych doświadczeń oraz zdobytej wiedzy przekazała jak prowadzić dobry kobiecy biznes. Na końcu stylistka brwi Iwona Karyś opowiedziała o ciekawej teorii dotyczącej swojej specjalności, czyli pielęgnacji brwi.

Spotkania Wenusjanek to ciekawa inicjatywa ogólnopolska, która od wrześnie rozpocznie się w kolejnych trzech miastach Polski: Poznaniu, Wrocławiu oraz Gdańsku. Do tej pory panie spotykały się w Kielcach, Krakowie oraz Warszawie. Podczas każdego wydarzenia uczestniczki mają okazję posłuchać inspirujących doświadczeń, porozmawiać na temat swoich zainteresowań i nowych trendów, ale przede wszystkim poznać ciekawe osobistości. Jak mówią organizatorki: „Cieszy fakt, że widać interakcję między uczestniczkami, Panie utrzymują kontakt na portalach społecznościowych oraz korzystają ze swoich usług oraz nawiązują współpracę, co spełnia cele i idee społeczności Wenusjanek.”

Kolejne spotkanie odbędzie się pod koniec lipca i będzie to wyjazdowy cykl szkoleń, który odbędzie się w ośrodku spa w Kazimierzu Dolnym. Szczegóły pojawią się już wkrótce na stronie internetowej, natomiast kolejne spotkanie w Kielcach już we wrześniu. Serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne kobiety.


Komentarze

Message from "comments" extension: it appears that extension's TypoScript template is not added to main TypoScript template. Please, read "Administration" section of the manual in order to see how to add the extension's TypoScript template to main TypoScript template.