home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 
< Kobiety i nowe technologie
13.10.2013 09:59 Age: 7 yrs

Kobiecość w praktyce


Na przełomie października i listopada w centrum rozwoju zawodowego Krzywy Komin na wrocławskim Nadodrzu odbędą się wyjątkowe warsztaty skierowane wyłącznie do kobiet. W programie warsztaty tworzenia perfum, prowadzone przez jedyna w Polsce profesjonalną senselierkę, nauka własnoręcznego tworzenia ekologicznych świec i mydeł.
Cykl jesiennych warsztatów przygotowywanych przed kobiety, dla kobiet
rozpoczną zajęcia z Martą Siembab, jedyną w naszym kraju profesjonalną trenerką zapachową. Senselierka przeprowadzi uczestniczki warsztatów poprzez intrygujący świat perfum oraz opowie o tym, jak dobrać odpowiedni zapach do osoby, okazji, a nawet stroju. Bo jak się okazuje, niektóre perfumy pięknie pachną na jedwabiu, a jeszcze inne idealnie leżą na włosach.

Podczas szkolenia uczestniczki poznają zapachowy dress code, czyli reguły właściwego wybierania perfum i budowania spójnego biznesowego wizerunku. Panie biorące udział w spotkaniu dowiedzą się także jak wpływają na postrzeganie nas przez innych. Każda z uczestniczek wyjdzie z warsztatów z próbką wybranego przez siebie, niebanalnego zapachu.

Bardzo ciekawie zapowiadają się także warsztaty prowadzone przez Beatę Podsiadły, która od kilku lat zajmuje się wytwarzaniem ekologicznych mydeł i świec. Podczas zajęć będzie można spróbować własnych sił i wykonać mydło lub świecę o dowolnie przez siebie wybranym zapachu i kolorze. Warto wiedzieć, że do ich tworzenia używane są wyłącznie naturalne składniki. Mogą być więc idealnym prezentem dla bliskich, również tych borykających się
z alergiami.

Równocześnie do warsztatów jesiennych dla kobiet w październiku i listopadzie kontynuowane będą zajęcia w Pracowni Mebla - tutaj dla odmiany wstęp mają też panowie. Pracownia to w założeniu jej twórców kontra do meblowej masówki i nijakości, w którym uczestnicy rzucają wyzwanie przyciężkim antykom, globalnym seriom i brakowi estetyki. Odwiedzający warsztaty uczą się przerabiać stare i zniszczone meble, tworząc z nich wnętrzarskie unikaty.

A wszystko to w dość nietypowym miejscu. Pracownie Krzywego Komina znajdują się bowiem w intrygujących wnętrzach przemysłowego budynku z 1888 roku, położonego na Nadodrzu - wrocławskiej dzielnicy przeżywającej obecnie swój renesans. Miejsce to od lat stanowiło największe w mieście skupisko rzemieślników, a od jakiegoś czasu przyciąga również młodych artystów i designerów.
Wszystkie zajęcia są płatne od 180 zł do 250 zł (cena zawiera potrzebne materiały). Więcej informacji oraz zapisy na zajęcia: www.krzywykomin.pl

PLAN JESIENNYCH WARSZTATÓW DLA KOBIET W KRZYWYM KOMINIE:

ZAPACHOWY DRESS CODE

Data: 10.10.2013, godz. 17:00, koszt: 180 zł

WARSZTATY TWORZENIA MYDŁA NATURALNEGO

Data: 22.10.2013, godz. 17:00, koszt: 250 zł

WARSZTATY TWORZENIA MYDŁA GLYCERYNOWEGO

Data: 23.10.2013, godz. 17:00, koszt: 250 zł

TWORZENIE GARDEROBY ZAPACHOWEJ

Data: 8.11. 2013, godz. 17:00 , koszt: 180 zł

WARSZTATY TWORZENIA ŚWIEC PARAFINOWYCH

Data: 9.11. 2013, godz. 17:00, koszt: 250 zł

WARSZTATY TWORZENIA ŚWIEC ŻELOWYCH

Data: 10.11.2013, godz. 17:00, koszt: 250 zł

PRACOWNIA MEBLA

Październik-Listopad


Komentarze

Message from "comments" extension: it appears that extension's TypoScript template is not added to main TypoScript template. Please, read "Administration" section of the manual in order to see how to add the extension's TypoScript template to main TypoScript template.