home
zaglosuj
historia
regulamin
kontakt
 
< Kobieca Sieć Aniołów Biznesu
22.03.2013 21:23 Age: 6 yrs

Kobieca strona turystyki

Hotel przy plaży, bogata oferta animacji i bezpieczny, wygodny dojazd – to tylko niektóre z oczekiwań, które najczęściej wymieniają kobiety szukające wakacyjnych ofert w biurach podróży.


Na podstawie rozmów z klientkami i wyników systemu rezerwacyjnego eksperci Wakacje.pl sprawdzili, jak kobiety organizują wakacje. A dzisiaj to właśnie panie decydują o tym, jak wyglądają turystyczne trendy.  
Okazuje się bowiem, że z roku na rok przybywa kobiet, które szukają atrakcyjnych ofert wyjazdowych. - Jeszcze 4 lata temu o wycieczki zdecydowanie częściej pytali mężczyźni. Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że kobiety to już połowa naszych klientów, one też częściej decydują o wyborze oferty dla całej rodziny czy na wyjazd we dwoje – mówi Anna Jurewicz, specjalista ds. turystyki z salonu sprzedaży Wakacje.pl w Gdyni.  Jak wygląda wakacyjne TOP 5 Polek?

więcej na: ttg.com.pl/index.php


Komentarze

Message from "comments" extension: it appears that extension's TypoScript template is not added to main TypoScript template. Please, read "Administration" section of the manual in order to see how to add the extension's TypoScript template to main TypoScript template.